Навчаємось разом


Суть навчання, на думку Сухомлинського, в тому, щоб зацікавити, здивувати, змусити відгукнутися, заохочувати до мислення, міркування, пошуку правильних відповідей. Школа повинна триматися на принципах гуманізму реально, а не номінально. Бути справедливим, чуйним, співпереживати, брати на себе відповідальність, не бути байдужим – це і є основа людяності.

Мета: навчити учнів задумуватись над проблемою, усвідомити для себе, які виникли труднощі при знайомстві з темою, а для розв’язання цих труднощів – сформулювати питання, в яких він би хотів одержати відповідь. Модульно-розвивальна система навчання сприяє психосоціальному зростанню особистості, активізуючи її інтелектуальний і творчий потенціал, емоційність та самодостатність пошукової діяльності, та дозволяють здобути такі освітні результати, як уміння працювати в різних галузях знань з інформаційним потоком:

-                     уміння висловлювати власні думки;

-                  уміння формувати особисту точку зору, власну думку на підставі осмислення різноманітного досвіду, ідей та уявлень;

-                     уміння розв’язувати проблеми (задачі);

-                     здатність самостійно займатися власною освітою;

вміння співпрацювати та працювати в групі.

                










 
А.З.Фрейд підкреслював, що життя в цьому світі служить вищій меті, котру і
нелегко розглядіти, все ж ймовірно, що вона зводиться до вдосконалення людини. Процес вдосконалення людини не що інше як розвиток продуктивних форм активності у максимально можливих сферах навчання і практичної діяльності і розвиток через активну продуктивну діяльність механізмів творчості.я людини. Процес вдосконалення людини не що інше як розвиток продуктивних форм активності у максимально можливих сферах навчання і практичної діяльності і розвиток через активну продуктивну діяльність механізмів творчості.


Дякую за увагу



Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

День Конституції України